Platoon PL-9332 Wireless 11N Usb Adapter

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Platoon PL-9334 300 Mbps USB Kablosuz Nano Wireless Adaptör
 Platoon PL-9334 300 Mbps USB Kablosuz Nano Wıreless Adaptör300 MBPS ANTENLİ WIRELESS ADAPTÖR MAC VE WİNDOWS TÜM SÜRÜMLERİ İLE UYUMLUDUR. MIMO teknolojisi, 300Mbps kablosuz aktarım hızları sağlarCCA teknolojisi otomatik olarak kanal çatışmaları önleyerek, sinyal sabitliği sağlar.Hızlı güvenli kurulum QSS düğmeye basarak kolaylıkla Kablosuz güvenlik şifreleme.64/128-bit WEP yanı sıra WPA/WPA2 ve WPA-PSK/WPA2-PSK şifreleme destekler.Win2K, XP, Vista, Win7, MAC, LINUX işletim sistemi destekler. Kablosuz yüksek verimli kablosuz bağlantı teknolojisi dolaşım destekler. Sorunsuz 802.11n/g/b cihazlarla uyumlu. Özellikler: Kablosuz Standartlar IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Frekans Bandı 2.4GHz ISM (Industrial Scientific Medical) BandıTepe Throughtput 300 Mbps kanal 1 - 14 kanal (Evrensel Alan Seçimi)Veri Güvenliği 16/128-bit WEP ŞifrelemeWPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, TKIP / AESDestek İşletim Sistemi Windows 2000, XP, Vista, Win7, Linux, MAC Arayüz Yüksek hız USB2.0/1.1 Arayüz Ev Sahipliği Yapıyor Anten Kazancı 5dBi çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 - 40CDepolama Sıcaklığı: -20 - 75CYoğunlaşmamış,% 90 RH -% 10 Nemi:Depolama Nemi:% 5 -% 95 RH, yoğuşmasızPaket Boyutu 14.8 * 9.8 * 1.8cm Paketli Ağırlık 36g Paket İçeriği USB Kablosuz Ağ Adaptörü Anten Ve Kurulum CD

Platoon PL-9334 300 Mbps USB Kablosuz Nano Wireless Adaptör Özellikleri

 
 
Adaptör BağlantısıUSB
Anten1
Kablosuz Bağlantı Hızı300 Mbps
TESLİMAT
 
17:00'dan Önce Gelen Siparişleriniz Aynı Gün Firmamız Tarafından Kargoya Teslim Edilmektedir.

İADE ŞARTLARI VE FATURALANDIRMA


    smacsepet.com, tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

    smacsepet.com’dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (14) gün içerisinde iade ya da değişim talep edilebilir.

    Bir ürünün değişim ya da iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

    Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde sebep belirterek iade edebilirsiniz.

   Ambalajı açılmış ,kullanılmış ve tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

    Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

    İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ile iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura aslını temin edilemediği durumlarda  bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

    Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

    İadesi yapılacak olan ürünler, smacsepet.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde kargo ücreti müşterimize aittir.

 

İADE ÖDEMESİ NASIL YAPILIR ? 

İade ödemeleri, sipariş verirken tarafımıza nasıl ödeme yaptıysanız aynı şekilde iade edilir. Yani; 

Kredi kartı ile ödeme yaptıysaynız tekrardan aynı kredi kartına iadesi yapılır. 3-5 iş Günü İçerisinde Kredi kartı extrenize yansır

Havale ile ödeme yaptıysanız iadenizde aynı hesap numarasına havale olarak iade edilir. Bankanıza göre 1-2 İş Günü Sürebilmektedir. 


     
    Yükleniyor...